លោក Lim ធ្លាប់បានបម្រើការជាអភិបាលនៃក្រុមប្រឹក្សាភិបាលរបស់ក្រុមហ៊ុន Clifford Capital Pte Ltd និងនៅសភាពាណិជ្ជកម្មអន្តរជាតិសិង្ហបុរី ព្រមទាំងជាអភិបាលនៃមូលនិធិអន្តរជាតិសិង្ហបុរី និងជាសមាជិកក្រុមប្រឹក្សានៃវិទ្យាស្ថានធនាគារ និងហិរញ្ញវត្ថុ នៅប្រទេសសិង្ហបុរី និងសហព័ន្ធនិយោជិតជាតិសិង្ហបុរី។
លោក Kevin Vijendren Davies
អភិបាល មិនឯករាជ្យ មិនប្រតិបត្តិ
លោក Kevin Vijendren Davies (“Kevin”)  ត្រូវបានតែងតាំងជាអភិបាលមិនឯករាជ្យ មិនប្រតិបត្តិនៃធនាគារ អ អេច ប៊ី (ខេមបូឌា) ម.ក នៅថ្ងៃទី២0 ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥។
លោក Kevin ត្រូវបានតែងតាំងជានាយកគ្រប់គ្រង/អគ្គនាយកនៅធនាគារវិនិយោគ អ អេច ប៊ី នៅថ្ងៃទី១ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៤។ នៅក្នុងតួនាទីនេះ លោក Kevin ទទួលខុសត្រូវដឹកនាំអាជីវកម្មធនាគារវិនិយោគរបស់ អ អេច ប៊ី គ្រុប នៅក្នុងប្រទេសម៉ាឡេស៊ី និងក្នុងតំបន់ ដើម្បីបង្កើន និងផ្តល់ ចំណូលជូនភាគទុនិក ដោយសម្រេចបាននូវគោលដៅហិរញ្ញវត្ថុ ធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកដោយប្រណិតភាព ព្រមទាំងពង្រីកសាខាធនាគារវិនិយោគរបស់ អ អេច ប៊ី។ បន្ថែមពីលើនេះទៀត លោក Kevin ក៏គ្រប់គ្រងអាជីកម្មបរធនបាលកិច្ច និងការគ្រប់គ្រងទ្រព្យសកម្មរបស់ អ អេច ប៊ី គ្រុប ដើម្បីបង្កើន និងជំរុញកិច្ចសហការគ្នា និងការងាររួមគ្នាក្នុងប្រតិបត្តិទីផ្សារមូលធន។
មុនពេលចូលបម្រើការងារនៅធនាគារវិនិយោគ អ អេច ប៊ី លោក Kevin ធ្លាប់ធ្វើការនៅធនាគារវិនិយោគ មេប៊ែង ចាប់តាំងពីឆ្នាំ២០០០ ក្នុងតួនាទីផ្សេងៗជាគណៈគ្រប់គ្រងជាន់ខ្ពស់ ដូចជា ប្រធានផ្នែកប្រឹក្សា និងធនាគារវិនិយោគ និងជានាយកគ្រប់គ្រងផ្នែកទំនាក់ទំនងអតិថិជន។ លោកបានចាប់ផ្តើមអាជីពជាមួយក្រុមហ៊ុន Ernst & Young នៅឆ្នាំ១៩៩៨។
លោក Kevin មានបរិញ្ញាបត្រពាណិជ្ជសាស្ត្រ(កិត្តិយស)ពីសាកលវិទ្យាល័យ Kent ចក្រភពអង់គ្លេស និងបរិញ្ញាបត្រជាន់ខ្ពស់ជំនាញពាណិជ្ជាសាស្ត្រពីសាកលវិទ្យាល័យ Strathclyde ចក្រភពអង់គ្លេស។ លោកក៏បានមានវិជ្ជាជីវៈជាធនាគារិកពីវិទ្យាស្ថានអាស៊ីនៃវិជ្ជាជីវៈធនាគារិក។
លោក Danny Quah Boon Leng
លោក Danny Quah Boon Leng ត្រូវបានតែងតាំងជាអភិបាលមិនឯករាជ្យ មិនប្រតិបត្តិនៃធនាគារ អ អេច ប៊ី (ខេមបូឌា) ម.ក នៅថ្ងៃទី២៨ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤។ លោក Danny ក៏ជាសមាជិកនៃគណៈកម្មការឥណទានរបស់ធនាគារផងដែរ។
លោក Danny បានចូលរួមជាមួយ RHB Singapore ក្នុងមុខតំណែងជានាយកប្រតិបត្តិ និងជាប្រធានប្រចាំប្រទេសសិង្ហបុរី នៅខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ ២០១៩ ហើយដឹកនាំការបង្កើត និងអនុវត្តយុទ្ធសាស្រ្តអាជីវកម្មសម្រាប់អាជីវកម្មជារួមរបស់ អ អេច ប៊ី នៅសិង្ហបុរី  រួមមានធនាគារពាណិជ្ជ ធនាគារវិនិយោគ និងការគ្រប់គ្រងទ្រព្យសកម្ម។
លោក Danny ទទួលខុសត្រូវជំរុញការបង្កើនប្រាក់ចំណេញ និងកំណើនអាជីវកម្មសម្រាប់ធនាគារ អ អេច ប៊ី នៅប្រទេសសិង្ហបុរី និងកិច្ចសហការគ្នារវាងបណ្តាញ អ អេច ប៊ី នៅក្នុងតំបន់ ដោយធ្វើការយ៉ាងជិតស្និទ្ធជាមួយផ្នែកធុរកិច្ចផ្សេងទៀតរនៅក្នុង អ អេច ប៊ី គ្រុប ដើម្បីបង្កើនឱកាស និងកិច្ចសហការគ្នាឱ្យបានខ្ពស់ជាអតិបរមា។
លោក Danny មានបទពិសោធន៍ជិត ៣០ ឆ្នាំនៅក្នុងវិស័យធនាគារ ដោយកាន់មុខតំណែងជាន់ខ្ពស់ជាច្រើនជាមួយក្រុមហ៊ុនចម្រុះជាតិសាសន៍ដូចជា ធនាគារ Standard Chartered Bank ក្រុមហ៊ុនសេវាឥណទាន Fullerton និងធនាគារកាណាឌីយ៉ា នៅទូទាំងប្រាំប្រទេសនៅក្នុងតំបន់អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក។ បទពិសោធន៍នៅក្នុងអាជីពរបស់លោក  រួមបញ្ចូលទាំងបទពិសោធន៍ជាង ១០ ឆ្នាំ នៅក្នុងមុខតំណែងជានាយកប្រតិបត្តិ និងជាប្រធានប្រចាំប្រទេស។
លោក Danny ទទួលបានបរិញ្ញាបត្រផ្នែកវិស្វកម្មប្រព័ន្ធព័ត៌មានវិទ្យាពីមហាវិទ្យាល័យ Imperial វិទ្យាសាស្ត្រ បច្ចេកវិទ្យា & វេជ្ជសាស្ត្រ នៅទីក្រុងឡុងដ៍។