យើងខ្ញុំមានកិត្តិយស និងមោទនភាពក្នុងការជូនដំណឹងដល់អតិថិជនជ្រាបថា ធនាគារ អ អេច ប៊ី (ខេមបូឌា) ម.ក ទទួលបានរង្វាន់ BNY Mellon Straight‑Through Processing (STP) Award សម្រាប់ឆ្នាំ ២០២២, ២០២៣ និង ២០២៤— ដែលជាការទទួលស្គាល់ដ៏លេចធ្លោរយៈពេលបីឆ្នាំជាប់ៗគ្នា។
ការទទួលបានរង្វាន់នេះសបញ្ជាក់ពីការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់យើងក្នុងការផ្តល់ជូនដំណោះស្រាយ ការទូទាត់អន្តរជាតិដែលមានល្បឿនលឿន ត្រឹមត្រូវ និងរលូន។ ជាមួយនឹងកម្រិត STP ដ៏ល្អឥតខ្ចោះនៅក្នុងឧស្សាហកម្ម នៃវិស័យធនាគារ លើដំណើរការទូទាត់ឆ្លងដែនរបស់លោកអ្នកត្រូវបានដំណើរការដោយស្វ័យប្រវត្តិ—ដោយមិនចាំបាច់មានការចូលរួមចុចដោយដៃ—ធានាបានថាដំណើរការអាជីវកម្មរបស់លោកអ្នកដំណើរការដោយមានស្ថិរភាព និងគ្មានឧបសគ្គ។
ធនាគារ អ អេច ប៊ី (ខេមបូឌា) ម.ក យើងខ្ញុំបន្តវិនិយោគលើការគ្រប់គ្រងនវានុវត្តន៍ ភាពត្រឹមត្រូវ និងស្តង់ដារប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ។ ការទទួលស្គាល់លើកនេះបង្ហាញយ៉ាងល្អបំផុតរបស់យើងខ្ញុំក្នុងផ្នែក៖
រង្វាន់នេះមិនមែនជាភាពជោគជ័យធម្មតាទេ—វាជាការបង្ហាញពីការប្តេជ្ញារបស់យើងក្នុងការផ្តល់ជូនអតិថិជន និងដៃគូអាជីវកម្មនូវ សេវាកម្មទូទាត់ដែលមានទំនុកចិត្ត ប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ និងមានស្តង់ដារពិភពលោក ដែលគាំទ្រដល់កំណើន និងជោគជ័យរបស់អតិថិជន។
សូមអរគុណអតិថិជនទាំងអស់ដែលជ្រើសរើសធនាគារ អ អេច ប៊ី (ខេមបូឌា) ម.ក ជាដៃគូរបស់អ្នកក្នុងការធ្វើប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិតាមរយៈកម្រិតខ្ពស់ និងដំណើរការរលូនជានិច្ច។